12 BİNGÖL SPOR’A MORAL ZİYARETİ

  • Haberin Tarihi: 14 Nisan 2018
  • Bu haber 193 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
12 BİNGÖL SPOR’A MORAL ZİYARETİ

Bingöl Valisi Ali Mantı, pazar günü oynanacak olan 12 Bingölspor-Manisa BBSK karşılaşması öncesinde 12 Bingölspor futbolcu ve yöneticileri ile bir araya geldi.

12 Bingölspor tesislerinde gerçekleşen programa Vali Mantı’nın yanı sıra Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan, 12 Bingölspor yöneticileri ve futbolcuları katıldı.

Morallerin yüksek olduğu programda bir konuşma yapan Vali Mantı şunları söyledi: “Bu mübarek kandil gecesinde siz değerli kardeşlerimiz ile bir araya geldik. Belediye Başkanımız ile birlikte 12 Bingölspor’a sonuna kadar güvendik, inandık, inanmaya da devam ediyoruz. Sizlerin başarısı ile insanlar sevinecek, mutlu olacaklar. Özellikle istirhamım 1 ter akıtıyorsanız 5 ter akıtın. Sizlerden daha fazla gayret bekliyoruz. Gayret göstereceğinize de inanıyoruz. Sizler üzerinize düşen görevi yaptığınız müddetçe, ki yapacağınıza inanıyorum bizlerde elimizden geleni yapacağız. Belediye Başkanımız ile 12 Bingölspor’a desteklerimizi devam ettireceğiz. Ben sizlere inanıyorum. İnancınız var, ümidiniz var, enerjiniz var. Bu maçı kafa, yürek ve bilek bütünlüğü içerisinde yapacağımıza inanıyorum. Bu günkü birlikteliğimizin samimi olduğuna inanıyorum. Hepinizin emeğine sağlık. Bugün buraya sevinçli bir şekilde geldik, yarın stadyumda da sevinçli olacağız. Son olarak arkadaşlar bu hafta sizlerden daha fazla azim, daha fazla irade, daha fazla icraat, daha fazla katkı bekliyoruz.”

Program Vali Mantı ile 12 Bingölspor Teknik Direktörü Ali Beykoz arasındaki Masa tenisi maçı ile sona erdi.

Yorum Kapalıdır.