AK PARTİ’DEN SEÇİM AÇIKLAMASI

  • Haberin Tarihi: 17 Nisan 2018
  • Bu haber 279 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK PARTİ’DEN SEÇİM AÇIKLAMASI

Bahçeli’nin erken seçim açıklamasını değerlendiren AK Parti İl Başkanı Güler, “İl, ilçe teşkilatlarımızla tam bir uyum içerisinde yarın seçim varmış gibi çalışıyoruz. Diriyiz, Güçlüyüz, toplumun her alanında sahadayız” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin erken seçim açıklamasını değerlendiren AK Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, AK Parti’nin seçimden seçime halkı soran bir anlayışı benimsemediğini, bütün kademeleriyle tam bir uyum içerisinde gece gündüz demeden toplumun her kademesinde yer aldıklarını ve yarın seçim olacakmış gibi çalıştıklarını söyledi.

13 Ocak’ta Cumhurbaşkanı’nın katılımıyla AK Parti İl Başkanlığı görevine seçildiğini hatırlatan Güler, “ Görev süremizin 3 ayını doldurduk. Bu süre zarfında yeni yönetim kurulumuzu oluşturduk. Bütün ilçelerimizi ziyaret ederek, teşkilatlarımızla ve vatandaşlarımızla buluştuk. İlçelerimizde Yerel Buluşmalar kapsamında muhtarlar, kanaat önderleri, sivil toplum kuruluşlarıyla istişare toplantıları düzenleyerek en uzak köylerimizde, mezralarımızda yaşanan sorunları birinci ağızdan öğrenme fırsatı bulduk ve çözümü noktasında girişimlerde bulunduk. Göreve geldikten sonra partimizin etkinliğini daha fazla arttırdık. Günlük ortalama 250-300 vatandaşımız partimizi ziyaret ediyor. Kamu Kurumları ve bürokraside yaşadıklarını sorunların çözümü noktasında bize başvuruda bulunuyorlar. Bizde milletvekillerimizle, kamu kurum ve kuruluşlarımızla tam bir uyum içerisinde çalışarak vatandaşlarımızın sorununa çözüm üretiyoruz. Şehirdeki bütün taziyelere ve etkinliklere katılmaya özen gösteriyoruz” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin erken seçim açıklamasını değerlendiren AK Parti İl Başkanı Güler, “AK Parti seçimden seçime halkı soran bir anlayışa sahip bir parti değil. Milletvekilleri, yerel yönetimler, İl Yönetimi, Gençlik Kolları, Kadın Kolları, Merkez İlçe, Yeni Seçmen birimi, mahalle ve köy yönetimleriyle tam bir uyum içerisinde, gece gündüz demeden toplumun her kademesinde yer alıyor ve yarın seçim olacakmış gibi çalışıyoruz. MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin erken seçim önerisi partimizin kademelerinde değerlendirilir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın vereceği kararı uygularız. Bizler teşkilat olarak Diriyiz, Güçlüyüz, sahadayız. Partimizin vereceği karara göre hareket edeceğiz” dedi.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.