BİNGÖL BAROSU’NDAN COŞKUN’A DESTEK

  • Haberin Tarihi: 24 Şubat 2015
  • Bu haber 8 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
BİNGÖL BAROSU’NDAN COŞKUN’A DESTEK

Bingöl Barosu Bakanı Av. Abdullah Alakuş; “Meslektaşımız olmasından ötürü Bingöl Barosu olarak Sayın Yusuf Coşkun’u destekliyor, başarılar diliyoruz” dedi.

AK Parti’den 23. Dönem Bingöl Milletvekilliği ve iki dönem il başkanlığı görevini yürütüp 7 Haziran 2015 genel seçimleri için AK Parti Bingöl Milletvekili Aday Adayı olan Av. Yusuf Coşkun, seçim çalışmaları kapsamında Bingöl Barosu’nu ziyaret etti. Baro Başkanı Av. Abdullah Alakuş ve yönetim kurulu üyeleri ile baroya kayıtlı bazı avukatlar tarafından karşılanan Coşkun, seçim sürecinde ‘mesleki ailem’ olarak nitelendirdiği Bingöl Barosu’nun sunacağı desteği önemsediğini vurguladı.

1990’dan beri Bingöl Barosu’na kayıtlı avukatlık mesleğini icra ettiğini kaydeden Coşkun, 2015 genel seçimleri için de şunları söyledi; “Milletvekili olmam durumunda Bingöl’ün her bölgesini iyi bilen, hem il başkanlığı ve milletvekilliği yapmış biri olarak, hem de bir hukukçu olarak Yeni Türkiye’nin inşa sürecinde yeni Anayasa ve Çözüm Süreci’ne önemli katkı sunacağıma inanıyorum. İnşallah, yeni süreç başarılı geçecek ve halkımızın da yoğun desteğiyle Türkiye önemli bir yükü omuzlarından atmış olacak” dedi.

Coşkun’a seçim çalışmalarından başarılar dileyen Bingöl barosu Bakanı Av. Abdullah Alakuş ise ; “Meslektaşımız ve üyemiz olmasından ötürü Bingöl Barosu olarak Sayın Yusuf Coşkun’u destekliyor, başarılar diliyoruz” dedi.

Coşkun da desteklerinden ötürü Baro Başkanı Alakuş ve yönetim kurulu ile üyelerine teşekkür etti.

Anahtar Kelime: , , , , , , ,

Yorum Kapalıdır.