BİNGÖL BİZİ GURURLANDIRACAK

  • Haberin Tarihi: 30 Nisan 2018
  • Bu haber 409 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
BİNGÖL BİZİ GURURLANDIRACAK

AK Parti Bingöl Milletvekili Aday Adayı Korkutata; Hiç şüphesiz Bingöl’ümüz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizleri gururlandıran sonuçlara imza atacaktır. AK Parti, Bingöl’de ilk sırada yer almış ve her defasında rekor sayılabilecek bir seviyede teveccüh görmüştür dedi.

AK Parti Bingöl Milletvekili Aday Adayı Zeki Korkutata ve beraberindekiler, Ilıcalar Beldesini ziyaret etti.

Ilıcalar Beldesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Korkutata, Türkiye’nin kritik bir süreçten  geçtiğini söyledi.

Korkutata; “ Türkiye çok kritik süreçlerden geçmektedir. Bu süreçte ülkenin gidişatına yön vermek için inisiyatif almak isteyen kişilere çok büyük sorumluluklar düşmektedir. Ülkemizin bu kritik döneminde herkes canla başla çalışmalı ve bu sürecin akamete uğramaması için elinden geleni yapmalıdır. Hepimiz için hayati derecede önem taşıyan bir seçimin arifesindeyiz. Bu seçim, ülkemizin AK Parti yönetimindeki 16 yıllık kazanımlarının kalıcı olabilmesi için mutlaka yeni bir zaferle çıkılması gereken bir imtihandır. Bu kez muhalefet partilerinin sergilediği ilkesiz duruş, milletvekili transferleri gibi hileli davranışlar, daha dikkatli, daha fazla ve çok daha yoğun biçimde çalışmamız gerektiğini göstermektedir. Milletimizin gönlünde muazzam bir yeri olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gönlünü defalarca fethetmiş siz aziz hemşerilerimin, 24 Haziranda yine kıskanılacak bir başarıya imza atacağınıza ve oyun kuran tüm şer odaklarına gereken cevabı vereceğinize tüm kalbimle inanıyorum” diye konuştu.

“BİNGÖL BİZİ GURURLANDIRACAK”

Bingöl’ün her zaman ki gibi seçimde AK Parti’ye iyi bir oy vereceğini söyleyen Korkutata; “Hiç şüphesiz Bingöl’ümüz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizleri gururlandıran sonuçlara imza atacaktır. Hamd olsun şimdiye kadar bütün seçimlerde AK Parti, Bingöl’de ilk sırada yer almış ve her defasında rekor sayılabilecek bir seviyede teveccüh görmüştür. Bingöl halkımız her seçimde ülkemizin refahı, geleceği adına üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmiştir. Halkımızın 24 Haziran’daki seçimlerde de aynı ilkeli duruşu sergileyeceğine olan inancım tamdır. Bu mücadelede sizlerle birlikte yan yana, omuz omuza yürümek, memleketi adım adım dolaşarak bu kutlu davada bir nefer olarak çalışmak için Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevimden istifa etmiş bulunmaktayım. Allah’ın izni ve takdiri ile ülkeme ve memleketime siyaset vasıtası ile hizmet etme arzusunda olmam hasebiyle, 24 Haziranda yapılacak olan 27. dönem milletvekilliği genel seçimlerinde, AK Parti’den Bingöl milletvekili aday adaylığımı beyan etmiş bulunmaktayım” dedi.

“ILICALAR BENİM İÇİN DEDE OCAĞIDIR”

Ilıcaların kendisi için değerli olduğunu belirten Korkutata; “Uzun yıllardan beridir Ankara’daki bürokratik yapının içerisinde yer almaktayım. Bu süre boyunca edindiğim tecrübelerin ve biriktirdiğim bürokratik ilişkilerin siyaset zemininde, ülkeme ve şehrime hizmet için yol gösterici olacağına inanıyorum. Her zaman her platformda ilimizin kalkınması ve refahı için gayret gösterdik. Ilıcalar benim için dede ocağıdır. Bu bölgenin her karış toprağında dedelerimizin ayak izleri var. Bu bölgenin tüm insanları her zaman birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmiştir, her zaman memleket sevdalısı bir tutum sergilemiştir. Bu bölge her zaman sevgide, kardeşlikte, mutlulukta ortak hareket etmiştir.  Şimdiye kadar bulunduğum bütün görevlerde özveriyle çalışarak, hem Bingöl’e hem de ülkeye faydalı olma gayret ve çabası içerisinde oldum. Zaten yıllardır Sağlık Bakanlığına gelen siz değerli hemşerilerimin de bu durumu müşahede ettiklerini biliyorum. Memleketime hizmet yolunda hangi mecrada devam edersem edeyim, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da elimden gelen her şeyi yapacağımdan kimsenin endişesi olmamalıdır. Bu açıdan aday adaylık başvurum nasıl neticelenirse neticelensin seçim sathı mahallinde olmaya ve partimizin başarısı için çalışmaya devam edeceğimin bilinmesini isterim” dedi.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.