ESNAFI ZİYARET ETTİLER

  • Haberin Tarihi: 11 Mart 2018
  • Bu haber 258 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
ESNAFI ZİYARET ETTİLER

AK Parti Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu ve İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Genç’te esnafı ziyaret etti. Esnaflarla çay eşliğinde sohbet eden heyet, esnafın sorun ve taleplerini dinledi.

Yerel buluşması kapsamında Genç’e gelen AK Parti Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu, İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler ve beraberindekiler, ilçe esnafını ziyaret etti.

Genç’te esnaf ziyareti yapan AK Parti milletvekili Fehmioğlu, İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler ile il yönetimi, Cumhuriyet Mahallesi’nde esnafla kahve önünde çay içip esnaf ile gündeme dair konular konuştular. TSK’nin Afrin’e yönelik yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatına değinen Milletvekili Fehmioğlu, Afrin’deki süreç Türkiye’nin terörle mücadelede kesin olarak çözülmesine yönelik bir girişim.

Türkiye Ortadoğu’da artık bir oyun kurucu olduğunu ifade eden Fehmioğlu, “Birileri Türkiye’nin Afrin harekatını, operasyonunu Kürtlere karşı bir operasyon olarak sunmaya çalışıyor. Değerli arkadaşlar bu operasyon sadece ve sadece PYD-YPG terör örgütüne karşıdır. O da PKK’nın Suriye’deki koludur.” Dedi.

“VATANDAŞIN DERT VE SIKINTISINI DİNLEYİP ÇÖZÜM ÜRETECEĞİZ”

Ziyaret ile ilgili görüşlerini aldığımız İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler ise, “Yerel buluşmalar kapsamında geldiğimiz ilçemizde uzun zamandır ziyaret etmediğimiz esnafımızla bir araya gelme fırsatı bulduk. Vatandaşımızla dertleşmeye, muhabbet etmeye geldik. Vatandaşımızın, esnafımızın her daim yanınızdayız. Bundan sonra her daim sahada olacağız. Vatandaşlarımızla beraber olacağız. İstişare halinde olacağız. Vatandaşın dert ve sıkıntısını dinleyip çözüm üreteceğiz. Bundan sonraki süreçte de sık sık fırsat bulup başta güzel ilçem Genç olmak üzere Bingöl ve bütün ilçeleri dolaşıp tüm halkımızı kucaklayacağız.” Diye konuştu.

Anahtar Kelime: , , ,

Yorum Kapalıdır.