GENÇ KAYMAKAMI KÖKLÜ, ÖĞRETMENEVİ’Nİ İNCELEDİ

  • Haberin Tarihi: 25 Şubat 2015
  • Bu haber 25 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
GENÇ KAYMAKAMI KÖKLÜ, ÖĞRETMENEVİ’Nİ İNCELEDİ

Genç Kaymakamı Abdullah Köklü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bozdağ ve Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Bural ve Aygün Kapan eşliğinde Genç Öğretmen Evini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Genç Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü’nde incelemelerde bulunan kaymakam Abdullah Köklü yetkililerden bilgi aldı.Öğretmenevi ve ASO Müdürü Muzaffer Döner; “Öğretmenevi otel odaları bölümünde; kartonpiyer, çıta, boya ve badana, asma tavan, aydınlatma, banyo lavabolarının yenilenmesi ile ıslak zeminlerin ıslahı v.s. gibi çalışmaların yapıldığını ve bu küçük çaplı tadilat çalışması ile öğretmenevinde eğitim camiamıza ve halkımıza daha kaliteli ve konforlu hizmet sunacaklarını belirtti.” Ayrıca İlçe Kaymakamımıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Öğretmenevine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bozdağ: “ Öğretmenevindeki çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek kurumun öğretmenlere ve kamu personellerine daha iyi hizmet verebilmesi için ellerinden gelen desteği esirgemiyeceklerini belirtti.

Öğretmenevinde son yapılan yenilik çalışmalarını olumlu bulduğunu belirten İlçe Kaymakamı Abdullah Köklü, “İlçemizin dinlenme ve konaklama ihtiyacını karşılama noktasında katkı sağlayan Öğretmenevinde kalitenin giderek iyileşmesinden memnuniyet duyduklarını,  maddi kaynaklar yeterli oldukça kaliteli hizmete yönelik bu çalışmaları devam ettireceklerini” belirterek emeği geçenleri kutladı.

 

Kaynak: Gencinsesi

Anahtar Kelime: , , , ,

Yorum Kapalıdır.