İSLAMOĞLU, ‘TÜM MESLEK GRUPLARIN HİZMETİNDEYİM’

  • Haberin Tarihi: 9 Nisan 2018
  • Bu haber 299 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İSLAMOĞLU, ‘TÜM MESLEK GRUPLARIN HİZMETİNDEYİM’

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine seçilen Sebahattin İslamoğlu, gıda meslek grubunda seçilse de Solhan’ın temsilcisi olduğunu ve tüm meslek gruplarının hizmetinde olduğunu aktarıp, BİNTSO yönetimine seçilmesine katkı sunanlara teşekkür etti.

1 Nisan 2018 Pazar günü yapılan meslek grupları seçimleri sonrasından meslek gruplarını temsilen seçilenler arasından Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası yönetim seçimi yapılıp Solhan’dan Selam Gıda Temizlik İnşaat Ltd Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin İslamoğlu da yer almıştı.

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine seçilen Sebahattin İslamoğlu, gıda meslek grubunda seçilse de Solhan’ın temsilcisi olduğunu ve tüm meslek gruplarının hizmetinde olduğunu aktardı.

BİNTSO yönetimine seçilmesine katkı sunanlara teşekkür eden İslamoğlu, 1 Nisan 2018 Pazar günü yapılan meslek grupları seçimlerinde gıda meslek grubundan seçilip daha sonra yapılan yönetim kurulu seçiminde ise yönetim kuruluna seçildiğini belirtip, gıda sektöründe seçilse de Solhan’ın temsilcisi olduğunu ve tüm meslek gruplarının hizmetinde olduğunu aktarıp, BİNTSO yönetimine seçilmesine katkı sunanlara teşekkür etti.

İslamoğlu, tüm meslek gruplarının sıkıntılarını çözmek için gayret göstereceklerini ifade edip, bir sıkıntısı olan firmaların veya projeler hakkında kendisine ulaşılmasını beklediğini ve yardımcı olmak için hazır olduğunu aktardı.

NEFES KREDİSİ YENİDEN HAYATA GEÇTİ

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geçen yıl oda üyesi şirketlere verilen Nefes Kredisinin yeniden hayata geçtiğini belirten İslamoğlu, Nefes Kredisinin bu yıl  yüzde 50 artırılarak 7.5 milyar lira olarak uygulanacağını ifade etti.

12 ay taksitle yapılan geri ödeme süresine de 6 aylık geri ödemesiz dönem eklendiğini belirten İslamoğlu, Bu yıl 50 bin KOBİ’nin yararlanması beklenen Nefes Kredisi, 7.5 milyar liralık hacimle 6 ay geri ödemesiz olarak uygulanacağını belirtti.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.