KOCAELİ’DEN BİNGÖL’E LABORATUVAR DESTEĞİ

  • Haberin Tarihi: 15 Ocak 2018
  • Bu haber 503 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
KOCAELİ’DEN BİNGÖL’E LABORATUVAR DESTEĞİ

Kocaeli’de faaliyet gösteren Kocaeli Bingöllüler Derneği’nin öncülüğünde, İzmit Belediyesi ve Kocaelili iş adamlarının desteği ile Bingöl’ün Karlıova ilçesinde bulunan Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Ortaokulu’nda bilgisayara laboratuarı açılacak.

Kocaeli’nden Karlıova’ya bilgisayar laboratuarı desteği.

Bingöl Karlıova İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü’nün talebi üzerine Kocaeli Bingöllüler Derneği’nin başlatmış olduğu kampanya sonucu Öğretmen Hüseyni Hüsnü Tekışık Ortaokulu’nun bilgisayar sınıfının 18 Ocak 2018’deki açılışı öncesi Kocaeli Bingöllüler Derneği’nde basın açıklaması yapıldı.

Yapılan basın toplantısında Kocaeli Bingöllüler Derneği Başkanı Ali Değirmenci, “Bu projede desteklerini esirgemeyen İzmit Belediye Başkanı Sayın Dr. Nevzat Doğan ve Kocaelili işadamlarımız Zeki Zeray, Sadettin Ceylan, Tolga Ok, Volkan Ozon, Sedat Köse, Yusuf Erenkaya, Selçuk Çakır’a ve Kocaeli Basın Mensuplarına şahsım ve derneğimizin yönetim kurulu adına teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.

DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR!

Yapılan destek ile ilgili konuşan ve Kocaeli ile Bingöl illeri arasında güçlü duygu köprülerinin temelleri atıldığın Kocaeli Bingöllüler Derneği Başkanı Ali Değirmenci, “Değerli büyüklerimizin de çabalarıyla Bingöl ve Kocaeli illeri arasında toplumsal anlamda güçlü duygu köprülerinin temelleri atıldı. Her geçen gün bunu arttıran gelişmelere şahit olmak bizleri son derece ihya etmektedir. Bingöl İli, Karlıova İlçemizin Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Öğretmen Hüseyin Hüsnü Tekışık Ortaokulu’nda bilgisayar laboratuvarı için çocuklarımızın eğitim hizmetlerinde kullanılmaları amacıyla bilgisayar desteği veren başta İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a, Kocaeli iş adamlarımız Zeki Zeray, Vahdettin Ceylan, Tolga Ok, Volkan Ozon, Sedat Köse, Yusuf Erenekaya ve Selçuk Çakır’a teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.