NİYAZİ ÇAVUŞOĞLU BAŞVURUSUNU YAPTI

  • Haberin Tarihi: 28 Nisan 2018
  • Bu haber 478 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
NİYAZİ ÇAVUŞOĞLU BAŞVURUSUNU YAPTI

Solhan eski Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu, AK Parti Bingöl Milletvekilliği için aday adaylığının resmi başvurusunu yaptı.

24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde milletvekilliğine talip olduğunu açıklayan Niyazi Çavuşoğlu, resmi başvurusunu AK Parti İl teşkilatında yaptı.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği başvuruda, kısa bir açıklama yapan Çavuşoğlu, göreve talip olduğunu ve sonuna kadar hizmet edeceğinin altını çizdi.

Çavuşoğlu; “24 Haziran 2018 seçimlerinde Bingöl Milletvekili aday adayı olmak için başvurumu yaptım. Başvuruda beni sıcak bir şekilde karşılayan Bingöl AK Parti İl Teşkilatına çok teşekkür ederim. Solhan, Karlıova, Genç ve diğer yerlerden gelen bütün dostlarıma teşekkür ederim. Allah Nasip ederse, AK Parti’de milletvekili olursam, yerelde Solhan Belediye Başkanlığı görevinde yaptığım hizmetler gibi Bingöl’e de en büyük hizmeti yapacağım. AK Parti Türkiye’de değişimi, dönüşümü ve yenileme yapan bir partidir. Bizlerde, ilimize hizmet etmek için geçmişte olduğu gibi yine hizmet etmek için bu göreve talibiz. Milletvekili seçilirsek, Bingöl’e mahcup olamayacağımdan emin olabilirsiniz” diye konuştu.

Çavuşoğlu, açıklamanın ardından resmi başvurusunu gerçekleştirerek, diğer aday adaylarına da başarılar diledi.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.