BARAKAZİ’DEN SAĞLIKÇILARA ZİYARET

  • Haberin Tarihi: 14 Mart 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Twitterda Paylaş
BARAKAZİ’DEN SAĞLIKÇILARA ZİYARET

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarına karanfil hediye etti.

Başkan Barakazi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Korkutata ile birlikte Bingöl Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Hastane Başhekimi Uzman Doktor Ali Ekin ile İdari ve Mali İşler Müdürü Zülküf Bağbars tarafından karşılanan Barakazi, hastanede görev yapan sağlık çalışanlarına karanfil hediye etti.

Sağlık çalışanlarının gününü kutlayan Barakazi, hastanede tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret ederek, geçmiş dileklerinde bulundu.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Barakazi, fedakarca görev yapan hekim ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladığını belirtti.

Barakazi, “Hekimlik bir meslek değildir, görevdir. Bu kutsal görevin yegane amacı, insanların sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamaktır. Bugün yaptığımız ziyarette bizi mutlu kılmak için çabalayan hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza karanfil hediye ederek, onları mutlu etmeye çalıştık. Böylesi kutsal bir meslekte özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Başta hekimler olmak üzere ve tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Başkan Barakazi tarafından gerçekleştirilen ziyaretin sağlık çalışanlarına moral olduğunu ifade eden Mali İşler Müdürü Bağbars ise, “Bu özel günde bizleri unutmayarak ziyaret eden Belediye Başkanımız Sayın Yücel Barakazi ve yardımcısı Sayın Ahmet Korkutata’ya tüm sağlık çalışanları ve hastane yönetimi adına teşekkür ediyorum. Başkanımızın hastanemizi ziyaret ederek, hekim ve sağlık çalışanlarına karanfil hediye etmesi moral kaynağı oldu” dedi.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.