“CUMHUR İTTİFAKI MİLLET AKLI’NI ANLATACAĞIZ”

  • Haberin Tarihi: 12 Haziran 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Twitterda Paylaş
“CUMHUR İTTİFAKI MİLLET AKLI’NI ANLATACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Başkanı Ümmü Gülsüm Homan, gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederek, “Çalmadık kapı bırakmayacağız. Yorulmadan, usanmadan, Cumhur İttifakı Millet Aklı’nı anlatacağız” dedi.

Kadının mutlu olduğu toplum mutlu olur diyen Homan, “Milliyetçi  Hareket Partisi olarak “CUMHUR ITTIFAKI MILLET AKLI ” sözüyle çıktığımız bu yolda kadın kollarımızla bize düşen görevi layığıyla yerine getirmek için gece gündüz aralıksız olarak kapı kapı dolaşıyoruz. Gittiğimiz her kapıda Cumhur İttifakı Millet Aklı’nı anlatıyoruz. Kadınlarımızla aramızda gönül köprüleri kurmaya onları anlamaya sorunlarını dinlemeye bu sorunları çözmeye talip olduk. Mecliste kadının sesinin en gür çıktığı ve bundan sonra da çıkacağı parti MHP ‘dir. Kadının mutlu olduğu toplum mutlu olur. Gelecek nesillerin refahı huzuru mutluluğu kadınlarımıza bağlıdır” dedi.

“DAHA GÜZEL BİR BİNGÖL İÇİN”

Daha güzel bir Bingöl için MHP’ye oy istediklerini belirten Homan, “Kadınlarımızın mutluluğu için bize düşen her ne görev varsa elimizden gelenin fazlasını yapacağız inşallah. Gittiğimiz her kapıda sevinçle karşılanıyoruz. Halkımızdan özellikle kadınlarımızdan hayır duaları alıyoruz. Bu bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Halkımız, Bingöl’ün tecrübenin yanı sıra yenilikçi, sorunlara çözüm odaklı, dinamik, halktan vekillere ihtiyacı olduğunun farkında. Bu olumlu gelişmelerin sandığa yansıması en büyük temennimiz. Bizler MHP Kadın Kolları olarak halkımızdan bilhassa kadınlarımızdan daha güzel bir Bingöl için Milliyetçi Hareket Partisi’ ne  partimize bir şans vermelerini istiyoruz. Bir kez daha milletvekili adaylarımız Sayın Emre Solmaz, Sayın Murat Küçük ve Sayın Burhan Bingöl ağabeylerimize başarılar diliyoruz Allah yâr ve yardımcıları olsun” diye konuştu.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.