“DARBEYLE YAPAMADIKLARINI EKONOMİYLE YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR”

  • Haberin Tarihi: 7 Haziran 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Twitterda Paylaş
“DARBEYLE YAPAMADIKLARINI EKONOMİYLE YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR”

AK Parti Milletvekili adayı Feyzi Berdibek, “Darbeyle yapamadıklarını ekonomik manipülasyonlarla yapmaya çalışıyorlar ama başarılı olamayacaklar” dedi.

AK Parti Bingöl Milletvekili adayı Feyzi Berdibek, AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı’nın Ş. Mustafa Gündoğdu Mahallesi’nde düzenlediği halk buluşmaları etkinliği kapsamında vatandaşlar ile bir araya geldi.

AK Parti Bingöl Milletvekili adayı Feyzi Berdibek, AK Parti olarak çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini belirterek, “AK Parti olarak bugüne kadar var gücümüzle çalışıp sorunları birer birer çözdüysek, bundan sonra da aynı azimle ülkemizi ve milletimizi daha refah dolu günlere taşıyacağız inşallah” dedi.

Berdibek, 24 Haziran’da Bingöllülerin hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hem de AK Parti’yi bağrına basacağını belirterek, “Hem liderimizi yeniden Cumhurbaşkanı yapacağız hem de partimizi Mecliste büyük bir çoğunluğa ulaştıracağız ve hep birlikte ‘Güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye’ hedefine yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı.

“BU SEÇİM BU ÜLKE İÇİN BİR BEKA MESELESİDİR”

Dış güçlerin Türkiye’nin güçlenmesini istemediklerini aktaran Berdibek, “15 Temmuz’da çok şükür halkımız dimdik durdu. Bu millet iradesine sahip çıktı. Ardından 16 Nisan referandumuyla dedik ki bu ülkenin üzerindeki bütün vesayet odaklarını bir kenara bırakalım. Vesayet odaklarını bu ülkeden temizleyelim. Bunun için, güçlü bir sistem değişikliği için anayasa değişikliği yapmak üzere milletimizin huzuruna gittik. 24 Haziran seçimleri seçimlerden bir seçim değil, bu seçim bu ülke için bir beka meselesidir.”

“HÜKÜMETİMİZ DE EKONOMİK TEDBİRLER ALIYOR”

Seçim öncesi Türkiye’de ekonomik manipülasyonlar yapılarak hükümetin yıpratılmaya çalışıldığına dikkat çeken Berdibek, “Darbe ile yapamadıklarını bu defa ekonomi üzerinden gerçekleştirmeye çalışıyorlar ama başaramayacaklar. Türkiye’de 24 Haziran’da seçim var. Bu seçimimde hükümeti zor durumda bırakıp Türkiye’yi ekonomik olarak zor durumda bırakmak için çeşitli manipülasyonlar yapmaya çalışıyorlar.  Ama bu millet bu oyunu gördü. Hükümetimiz de ekonomik tedbirler alıyor. Halkımız müsterih olsun ekonomi üzerinden Türkiye’ye zarar vermeye çalışanların planları boşa çıkacaktır. İnşallah Allah’ın izniyle 24 Haziran’da çok güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanımıza destek olarak, mecliste de güçlü bir çoğunluğu elde ederek bunlara tarihi nitelikte bir ders vereceğiz” dedi.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.