KARNE HEDİYESİ, BAYRAM TRAŞI
KARNE HEDİYESİ, BAYRAM TRAŞI

KARNE HEDİYESİ, BAYRAM TRAŞI

Yetim ve ihtiyaç sahibi olan öğrencilerini mutlu etmek için karne hediyesi olarak bayram tıraşı yaptıran Rehber Öğretmeni Geçgil, “Ramazan Bayramı’nın yaklaştığı bu günlerde çocuklara karne hediyesi olarak bayram tıraşlarını yapan Eser Erkek Kuaförü işletmecileri Hasan ve Hüseyin Eser kardeşlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Eğitim öğretim sezonunun sona ermesiyle başarılı ve yetim öğrencilere yönelik karne hediyeleri de verildi.

Solhan 28 Ağustos Ortaokulu Rehber Öğretmeni Rıdvan Geçgil, yetim ve ihtiyaç sahibi olan öğrencilerini mutlu etmek için karne hediyesi olarak bayram tıraşı yaptırdı.

28 Ağustos Ortaokulu’nda öğrenimlerine devam eden yetim ve ihtiyaç sahibi öğrencilere karne hediyesi olarak öğrencileri bayram tıraşına götüren ve okul çevre ilişkilerini geliştirmek adına gerçekleştirdikleri proje kapsamında öğrencileri bu yöntem ile mutlu etmek istediğini söyleyen Rehber Öğretmeni Geçgil, şu ifadeleri kullandı; “Eser kuaför çalışanlarına, okulumun yetim ve ihtiyaç sahibi öğrencilerine karne hediyesi olarak tıraş etmelerini istediğimi söylediğimde çok olumlu karşılayıp yardımcı olacaklarını söylediler. Okul çevre ilişkilerini geliştirmek adına gerçekleştirmiş olduğumuz bu proje kapsamında bizlere desteklerini esirgemeyen Eser Erkek Kuaförü işletmecileri Hasan ve Hüseyin Eser kardeşlere teşekkür ediyorum. Ramazan Bayramı’nın yaklaştığı bu günlerde çocuklara karne hediyesi olarak bayram tıraşlarını yapan Eser Erkek kuaförü ve çalışanlarının göstermiş oldukları bu duyarlılığın örnek olması temenni ediyorum.”