ŞAMPİYON 12 ÖĞRENCİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

  • Haberin Tarihi: 15 Mayıs 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Twitterda Paylaş
ŞAMPİYON 12 ÖĞRENCİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi tarafından yapılan 12 Adımda 12 Dev Öğrenci projesi kapsamında şampiyon olan 12 öğrenci ödüllendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi tarafından yapılan 12 Adımda 12 Dev Öğrenci projesi ödül töreni kültür merkezinde yapıldı.

Yapılan törende açıklama yapan Engin, bu projenin akademik başarıyı arttırmak için yapıldığını söyledi.

Engin; “Müdürlüğümüzün geçen yıl başlattığı ‘12 Adımda 12 Dev Öğrenci Projesi’ni ikinci yılında başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Bu başarıyı taçlandırdığımız ödül töreni için sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu ve kıvancını yaşıyoruz. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan bu proje, akademik başarıyı artırmak, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleri canlandırmak ve bu alanlarda başarılı olan öğrencileri ödüllendirmek amacıyla hazırlandı. 12 Adımda 12 Dev Öğrenci projesinde 12 farklı alanda etkinlikler ve farklı yarışmalar yapıldı. Bu yarışmalar neticesinde 12 Şampiyon öğrenci belirlendi. Süreç içinde emeği geçen arkadaşlarımı ve ödüle layık görülen öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Daha sonra proje ile ilgili olarak yapılan çalışmaları içeren sine vizyon gösterimi yapıldı.

Son olarak Vali Mantı ve protokol üyeleri tarafından farklı dallarda birinci olan öğrencilere ödülleri verildi.

Bingöl Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen ödül törenine Vali Ali Mantı’nın yanı sıra Belediye Başkanı Yücel Barakazi, İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, kurum müdürleri, öğrenciler, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

Anahtar Kelime: , , ,

Yorum Kapalıdır.