ŞIRNAK’TA BİNGÖL’Ü TEMSİL EDECEKLER

  • Haberin Tarihi: 25 Mart 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Twitterda Paylaş
ŞIRNAK’TA BİNGÖL’Ü TEMSİL EDECEKLER

Elazığ’da gerçekleşen Atletizm geliştirme ve İl Karmaları Bölgesel Kros Yarışmalarına dereceye giren Solhanlı atletler, Şırnak’ta gerçekleşecek olan 2’nci kademe yarışlarına katılmaya hak kazandılar.

Atletizm geliştirme ve İl Karmaları Bölgesel Kros Yarışmaları Elazığ’da yapıldı. Bingöl adına yarışmaya katılan 2008-2009 doğumlu erkek takımı bölge 2’ncisi, 2006-2007 doğumlu erkek takımı bölge 5’incisi, 2004-2005 doğumlu erkek takımı bölge 2’ncisi olurken, Şiyar Çelikel ise, ferdi olarak bölge üçüncüsü oldu. Elazığ’daki yarışmalarda derece elde eden Solhanlı atletler 3 Nisan tarihinde Şırnak’ta gerçekleşecek olan 2’nci kademe yarışlarına katılmaya hak kazandılar.

Yarışlardan sonra duygularını aktaran Antrenör Ümit Sekin, “Bize desteğini hiç esirgemeyen ve her daim yanımızda olan Solhan Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürümüz Zülfü Çalışkan’a ve kurumumuzda beraber çalıştığımız memur, antrenör, gençlik lideri, sportif eğitim uzmanı ve ağabeylerime sahsım ve sporcularım adına teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Solhan Gençlik Merkezi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Zülfü Çalışkan ise, “Gençlerimiz bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Elazığ’da yapılan atletizm geliştirme projesi bölge yarışlarında Bingöl adına yarışan gençlerimiz bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Emeğinize sağlık gençler… Gençlerimizin bu başarılarının mimarı Bingöl atletizm camiası adına: il temsilcisi Osman Orman hocamıza, Veysel Anacur hocamıza, Ahmet Demir hocamıza ve Ümit Sekin hocamıza teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelime: , , , ,

Yorum Kapalıdır.