SOLHANSPOR’A YENİ BAŞANTRENÖR

  • Haberin Tarihi: 6 Aralık 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Twitterda Paylaş
SOLHANSPOR’A YENİ BAŞANTRENÖR

Sezon başından bu yana Başantrenör arayışında bulunan Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, geçtiğimiz sezon Efeler Lig’inde Beşiktaş’ı çalıştıran deneyimli Antrenör Hüseyin Düzceler ile anlaşmaya vardığını açıkladı. Ayrıca Solhanspor’un yabancı bir smaçörü de Solhan’a getirdiği öğrenildi.

Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor’un başına deneyimli Antrenör Hüseyin Düzceler getirildi.

2018-2019 sezonu hazırlıkları kapsamında takımın başına getirilen Mehmet Şükrü Çobanoğlu ile lig müsabakaları başlamadan yollarını ayıran temsilcimizin, geride kalan 10 haftada takımın başına Antrenör Serhat Şimşek getirilmişti. Bir yandan da Başantrenör arayışında olan Solhanspor, geçtiğimiz sezon Efeler Ligi’nde Beşiktaş Voleybol takımını çalıştıran deneyimli Antrenör Hüseyin Düzceler ile anlaşırken, Serhat Şimşek ise yardımcı Antrenörlüğe getirildi.  Ayrıca Solhanspor’un yabancı bir smaçörü de Solhan’a getirdiği öğrenildi.

TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi B Grubu’nun iddialı takımlarından Solhanspor, bir takım eksiklikleri gidermek için transferlere devam ederken son olarak yapılan birer Pasör ve Orta oyuncu transferinin ardından yeni Başantrenör ile de anlaşmaya vardı. Ayrıca kadro eksikliğinden dolayı smaçör arayışlarında bulunan Solhanspor’un yabancı bir smaçörü Solhan’a getirdiği ve takım ile antrenmanlara çıktığı öğrenildi.

Geçtiğimiz sezon Efeler Ligi’nde Beşiktaş Erkek Voleybol Takımını gençlerden oluşan kadrosu ile son topa kadar mücadele eden bir takım oluşturan; aynı kadro ile yaş gruplarında Türkiye Şampiyonluğu yaşayan, Genç Milli Takım ile başarılı sonuçlar elde eden Düzceler, Efeler Ligi hedefi ile yoluna devam eden Solhanspor’la anlaştı.

Bu kapsamda Solhanspor Kulübü merakla beklenen Başantrenör’ü sosyal medya hesabından duyurdu.

Solhanspor Kulübü sosyal medya hesabında haptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Geçtiğimiz sezon Efeler Ligi’nde Beşiktaş’ı çalıştıran, aynı kadro ile yaş gruplarında Türkiye Şampiyonluğu yaşayan, aynı zamanda daha önceki sezonlarda Galatasaray’da çalışan ve Genç Milli Takım ile de başarılı sonuçlar elde eden Hüseyin Düzceler, Efeler Ligi hedefi ile yoluna devam eden Solhanspor’umuzla her konuda anlaşmıştır. 3 Aralık Pazartesi günü Solhan’a gelen, takımın antrenmanını izleyen daha sonra kulübün tesislerini ve şehri gezen yeni Başantrenörümüze Solhanspor ailesi olarak Hoşgeldin diyor, Efeler Ligi yolunda başarılar diliyoruz. Ayrıca sezon başından bugüne kadar kulübümüzde Başantrenörlük yapan, bundan sonra da takımımızda tekrar yardımcı antrenör olarak görevine devam edecek olan Serhat Şimşek hocamıza hizmetlerinden dolayı gönülden teşekkür ediyoruz.”

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.